Aktualności

30.12.2022

Fundacja, z definicji, to podmiot użyteczności publicznej, działający na rzecz lokalnej społeczności. Fundacja Gorąca Cegła - Klaudia, Martyna, Magda, Wiktoria, Ania i Iwona. Ludzie. Jesteśmy nie tylko zespołem. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu w pracę, którą kochamy, stałyśmy się grupą przyjaciół.

czytaj dalej...
29.12.2022

Każde działanie, które pozostaje bez odzewu jest czasem straconym. Ale u nas nigdy tak nie jest, ZAWSZE i NIEZMIENNIE jesteście jak echo Kochani!

czytaj dalej...
28.12.2022

Kiermasz świąteczny w Galerii Raj

czytaj dalej...
05.12.2022

Warsztaty o emocjach dla rodziców z dziećmi

czytaj dalej...
10.10.2022

Działamy prężnie, z pasją realizując naszą misjęhceszpczytać co mówią o nas inni? Kliknij w link:

czytaj dalej...
26.11.2022

Szary, mglisty sobotni poranek 5 listopada. Większości nie chce wychodzić się z domu, bo mglisto i ponuro. A w naszych sercach radość! Dzień pikniku integracyjnego Rodzinnego Klubu w Kozłowie obfitował w szereg atrakcji.

czytaj dalej...
08.10.2022

Początek października, oprócz wielu kolorowych liści przyniósł naszym małym podopiecznym całą gamę przepisów na dobrą zabawę.

czytaj dalej...
07.09.2022

BAMA Logistics to międzynarodowa, rodzinna firma transportowa z siedzibą w Kozłowie. Poza regularnym wzrostem obrotów, ich miarą sukcesu są realizowane działania CSR.

czytaj dalej...
07.09.2022

Nasza Fundacja skupia się na dwóch podstawowych nurtach działania. Po pierwsze to działalność edukacyjna, mająca na celu uwrażliwienie, rozwój psychoedukacyjny dzieci i młodzieży z obszarów wiejskich. Drugi nurt to wsparcie finansowe skierowane do dzieci i młodzieży, którzy wymagają pomocy w ochronie lub powrocie do zdrowia.

czytaj dalej...
07.09.2022

Od wiosny tego roku pracowaliśmy nad projektem rozszerzenia działalności Gorącej Cegły o programy szkoleniowe skierowane do ludzi biznesu, szkół i przedszkoli. Wynikało to z potrzeby zabezpieczenia stałych środków na utrzymanie Fundacji. Dlatego Cegiełka dla Rozwoju oprócz działalności statutowej prowadzi również działalność gospodarczą.

czytaj dalej...
06.09.2022

W piątkowe popołudnie razem z naszą ceglaną grupką, złożoną z pięciu Muszkieterek, pojechałyśmy w miejsce zwane Złotą Górą (nie, to nie bajka!)

czytaj dalej...